fraxel small 

EUR 8761 Šį kartą pakalbėkime apie vyrų/vaikinų odos priežiūrą. Daugiau ar mažiau visuomenėje vyrauja nuomonė, kad vyrai prisižiūri ir reguliariai (kartą per mėnesį ar du) vaikšto pas veido priežiūros specialistę rečiau nei moterys. Ar iš tikrųjų taip yra?

Grožio ir estetikos centro OKEANIJA įkūrėja, 25-erius metus veido odos priežiūros srityje dirbanti kosmetologė RIMANTĖ ŽIEMELYTĖ drąsiai paneigia šį mitą ir pasidalina savo patirtimi.

„Drąsiai galiu paneigti šį mitą. Per savo 25-erių metų darbo patirtį grožio ir sveikatinimo srityje galiu pasakyti, kad tiek moterys, tiek vyrai vienodai prisižiūri savo veido odą. Be abejo, prieš kokius 10 metų buvo moterų didesnė dauguma, tačiau džiaugiuosi, kad jau kokie 5-eri metai kaip sveika ir graži oda rūpi visiems vienodai."

fraxel dual straipsnis 4Šiuolaikinėje grožio srityje dažnai sutinkame terminą „frakcinis lazeris“. Čia svarbu pabrėžti, kad skirtingų estetikos klinikų siūlomų frakcinio lazerio procedūrų kainos ir net poveikis gali skirtis 2-3, kitais atvejais ir 5 kartais. Kodėl? Šis straipsnis padės Jums paprastai ir aiškiai suprasti pagrindines to priežastis.

Kas tai – frakcinis lazeris?

akne 2supuseVėjaraupiai, skirtingai nuo aknės, gali būti prevenciškai gydomi skiepais, tačiau pasitaiko atvejų,kai net ir pasiskiepijus jais susergama. Jeigu aknės problemą galima ir būtina kontroliuoti nuo patvaikystės (be abejo jeigu tokia pasireiškia), tai susirgimas vėjaraupiais gali atsirasti ir vaikui, irsuaugusiam žmogui. Nekalbėsime apie pačių vėjaraupių gydymą, o apsistosime apie labiau aktualiąproblemą - padarinių odai gydymą po vėjaraupių. Oda po vėjaraupių būna labai panaši į odą poaknės problemų: oda nelygi, atrodo lyg būtų nusėta mažais randeliais ir pan. Bėgant laikui,negydant odos, ji randėja dar stipriau, o odos nelygumai (grublėtumas) taip pat tik didėja. Jeiguaknę ir/ar jos paliktus randus galima išgydyti nuosekliai lankantis pas veido priežiūros specialistą,tai su vėjaraupiais to padaryti nepavyks. Viena iš populiariausių ir efektyviausių būdų pasaulyjepanaikinti odos nelygumus – frakcinis lazeris FRAXEL DUAL.

rimante 2311Patarimai ir rekomendacijos odos priežiūrai pavasarį


Pavasario, o ypač saulėto, laukiame ko gero visi. Nors Kalėdų ir Naujų metų šventės džiugina ne ką mažiau, bet po tamsaus metų laiko taip norisi pasimėgauti ilga diena, vis labiau šildančiais saulės spinduliais ar pasivaikščioti bundančioje gamtoje.


Šiuo etapu svarbu žinoti, kad oda, kaip ir visas Jūsų organizmas, ruošiasi šiltajam sezonui. Puiku, jei kartą per mėnesį apsilankote pas savo veido priežiūros specialistą ir paskirti produktai, procedūros keičiami palaipsniui artėjant pavasariui. Tiems, kas neturi laiko ar galimybių reguliariems vizitams pas grožio terapeutą, mūsų rekomendacijos. Šiame straipsnyje pateiksime keletą itin paprastų profesionalų patarimų, kaip ne tik paruošti, bet ir apsaugoti savo odą. 


fraxel p p2Kova su senėjimu, prevencija, patarimai ... apie tai diskutuojame jau ne vieną dešimtį metų. Išrandamos vis naujausios technologijos injekcijų, medikamentų srityse, įvairiausios inovacijos pasauliniu mąstu. Drąsiai sakome, pažangiausia jų ne tik visame PASAULYJE, bet ir Lietuvoje – frakcinis lazeris FRAXEL DUAL.

Tačiau mūsų veide yra viena opi sritis, kurios problematika sunkiai įveikiama net lazerinėms procedūroms. Čia reikia paisyti gausybės apribojimų. Rasti tinkamą sprendimą – užduotis ne iš lengvųjų netgi estetinės medicinos profesionalams. Pavyzdžiui, negalima atlikti injekcijų, ar telktis į pagalbą kitas populiarias priemones raukšlių mažinimui. Ar vis dar nežinote apie ką kalba? Neabejojame, kasrytinis žvilgsnis į veidrodį sufleruoja atsakymą... Taip, tai PAAKIAI.

bctlicencija mazasPaslaugų sferoje viena plačiausių sričių – tai grožio paslaugos. Pasiūla itin plati, o kainos, iš pirmo žvilgsnio vienodų procedūrų, skiriasi net kelis kartus. Sudarėme Jums atmintinę, ką verta žinoti prieš pasirenkant vieną ar kitą paslaugą ir ko reikalauti atvykus iš specialisto.

Paprasčiausias pavyzdys būtų manikiūro ar pedikiūro procedūra. Tai populiari paslauga, reikalinga ne tik kaip grožio, bet ir kaip kasdienos higienos dalis. Deja retas kuris pagalvoja, kokių higienos reikalavimų privalo laikytis specialistas ar įmonė, teikianti tokias paslaugas. Labai svarbu išskirti tris šių paslaugų teikimo galimybes: pagal verslo liudijimą ar individualią veiklą dirbantis asmuo, grožio paslaugų higienos pasą turinti įmonė ir sveikatos priežiūros licenciją ir grožio paslaugų higienos pasą turinti įmonė.

ŠypsenaPasiruošimas Jums svarbiai šventei reikalauja ne tik finansinių ar laiko išteklių, galiausiai žinių ir čia, deja, „geriausios draugės patarimas“ ne visada į naudą.

Kaip atrodyti ir jaustis puikiai? Ką daryti, kad šventinį rytą odos problemos neužkluptų netikėtai? Kaip tinkamai paryškinti veido bruožus? Kaip nepadauginti dekoratyvinės kosmetikos, bet dailiai atrodyti nuotraukose? Kaip pasirinkti tinkamą šukuoseną? Džiaugiamės, kad mūsų ilgamete 20 metų patirtimi grožio srityje pasitiki vis daugiau klientų, proginius pasiruošimo rūpesčius palikdami mums – grožio ir estetikos centro OKEANIJA profesionalams.

ok konsultacijsĮprastai atsiradus kokiai problemai, pirmiausia sprendimų ieškome savo artimoje aplinkoje, t.y. kreipiamės patarimo į pažįstamus, draugus, gimines, t.t.

Tarkim, šiuo atveju kalbant apie grožio sritį, po vasaros aktualus rūpestis yra pigmentinės dėmės, jų šalinimas veido, kaklo, dekolte, rankų srityse. Natūralu, kad vieni pirmųjų žingsnių šiai problemai spręsti, kokią procedūrą ar kosmetiką pasirinkti bus „savų“ patarimai ir atsiliepimai, o gal net komentarai socialinėse paskyrose internete. Tik tada, ko gero būtų konsultacija pas specialistus. Nors būtent nuo to ir reikėtų pradėti. Deja, dažnais atvejais, iki tiesioginio klausimo profesionalui net neprieinama, pasirenkamas nekvalifikuotas ir žinoma nemokamas informacijos gavimo šaltinis.