fraxel small 

Mitas ar ne?

EUR 8761 Šį kartą pakalbėkime apie vyrų/vaikinų odos priežiūrą. Daugiau ar mažiau visuomenėje vyrauja nuomonė, kad vyrai prisižiūri ir reguliariai (kartą per mėnesį ar du) vaikšto pas veido priežiūros specialistę rečiau nei moterys. Ar iš tikrųjų taip yra?

Grožio ir estetikos centro OKEANIJA įkūrėja, 25-erius metus veido odos priežiūros srityje dirbanti kosmetologė RIMANTĖ ŽIEMELYTĖ drąsiai paneigia šį mitą ir pasidalina savo patirtimi.

„Drąsiai galiu paneigti šį mitą. Per savo 25-erių metų darbo patirtį grožio ir sveikatinimo srityje galiu pasakyti, kad tiek moterys, tiek vyrai vienodai prisižiūri savo veido odą. Be abejo, prieš kokius 10 metų buvo moterų didesnė dauguma, tačiau džiaugiuosi, kad jau kokie 5-eri metai kaip sveika ir graži oda rūpi visiems vienodai."

Kaip galvojate kas privertė keisti vyrų požiūrį į reguliarus apsilankymus pas veido priežiūros specialistus?

„Na visų pirma manau patys specialistai ir turėjo pradėti nuo savęs - keisti požiūrį iš „atlikti procedūrą“ į „išspręsti problemą“. Daugelis specialistų tiesiog priima klientą, atlieka jam vienokią ar kitokią procedūrą ir išleidžia namo. Man toks požiūris visiškai nepriimtinas. Okeanija gyvuoja jau 11-a metų ir nuo pat pradžių mano tikslas buvo suteikti visapusišką pagalbą, konsultacijas klientui ir išspręsti jam rūpimus klausimus, problemas. Pati dirbu 25-erius metus grožio ir sveikatos srityje, turiu begales partnerių, su kuriais konsultuojamės, bendrai sprendžiame tiek vieniems, tiek kitiems iškilusius klausimus su klientais. Visuomet nukreipiame savo klientą patikimiems partneriams, kurie, žinome, kad suteiks aukščiausios kokybės paslaugas, jeigu tokių neteikiame patys. Na pavyzdžiui ateina pacientė, kuri nori darytis raukšlių korekcijas aplink akis injekcijomis, tačiau tu matai, kad injekcijos tik iš dalies pateisins pacientės lūkesčius. Visų pirma jai reikėtų pasidaryti vokų plastiką, o tik tuomet injekcijas derinti net su Fraxel DUAL lazeriu. Be abejo, operacijų mes nedarome, tačiau, kaip ir minėjau, patikime paciente savo partneriams ir net neabejojame, kad po kažkiek laiko ji grįš tolimesnėms procedūroms.“

Ar daug sulaukiate paauglių, kokia opiausia šių dienų problema?

„Tikrai gana daug sulaukiame paauglių ir be abejo aktualiausia yra aknės problema, kurios negydant, ateityje ji gali palikti itin rimtas pasekmes. Turiu daug pavyzdžių, kur su tinkamo gydymo ir procedūrų kursu puikiai išsprendžiame aknės problemą. Kaip jau minėjau negydant aknės, ji gali palikti randus ant odos, tačiau ir šiai problemai turime sprendimą, tai – lazerinė Fraxel DUAL procedūra, kuri po kelių kartų gali net visiškai panaikinti po aknės pažeistą odą randais.
Džiaugiamės, kad kai kurie mano pacientai sutinka pasidalinti savo viso gydymo eiga bei nuotraukomis, štai jums pora pavyzdžių. Pirmoje nuotraukoje pacientas vaikinas, kuriam buvo taikomas kompleksinis gydymas kartu su veido valymais ir štai sekančioje nuotraukoje matote stulbinančius rezultatus. Ir tikrai vaikinai tiek pat rūpinasi savo oda kiek ir moterys, merginos.

Antrasis pavyzdys, mergina, kurios odos aknės problemos buvo daugiau pažengusios ir jai buvo visų pirma atlikti gydomieji veido valymai ir tik kai oda buvo tinkamai paruošta, atliktos lazerinės Fraxel DUAL procedūros. 

unnamed 4 unnamed 3

Kaip matote abiejuose pavyzdžiuose rezultatai kalba už save, tad svarbiausia nebijoti kreiptis ir nedelsti, juolab kai savo pacientams KONSULTACIJA NEMOKAMA, tad drąsiai skambninkite +370 698 18935 arba rašykite el.paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. ir prižadu rasime jums geriausią, ir priimtiniausią problemos sprendimą.

RIMANTĖ ŽIEMELYTĖ yra baigusi medicinos studijas, įgijusi licenciją, taip pat nuolatos tobulinasi odos problemų srityje.Grožio ir estetikos centras OKEANIJA yra licencijuota asmens sveikatos priežiūros įstaiga. Atkreipiame dėmesį, kad gydomuosius veido valymus, kitas gydomasias procedūras gali atlikti tik sveikatos priežiūros licenciją turinti juridinis asmuo.