fraxel small 

Vėjaraupiai ir aknė, bei jų padarinių gydymas

akne 2supuseVėjaraupiai, skirtingai nuo aknės, gali būti prevenciškai gydomi skiepais, tačiau pasitaiko atvejų,kai net ir pasiskiepijus jais susergama. Jeigu aknės problemą galima ir būtina kontroliuoti nuo patvaikystės (be abejo jeigu tokia pasireiškia), tai susirgimas vėjaraupiais gali atsirasti ir vaikui, irsuaugusiam žmogui. Nekalbėsime apie pačių vėjaraupių gydymą, o apsistosime apie labiau aktualiąproblemą - padarinių odai gydymą po vėjaraupių. Oda po vėjaraupių būna labai panaši į odą poaknės problemų: oda nelygi, atrodo lyg būtų nusėta mažais randeliais ir pan. Bėgant laikui,negydant odos, ji randėja dar stipriau, o odos nelygumai (grublėtumas) taip pat tik didėja. Jeiguaknę ir/ar jos paliktus randus galima išgydyti nuosekliai lankantis pas veido priežiūros specialistą,tai su vėjaraupiais to padaryti nepavyks. Viena iš populiariausių ir efektyviausių būdų pasaulyjepanaikinti odos nelygumus – frakcinis lazeris FRAXEL DUAL.

Kodėl būtent šis FRAXEL DUAL frakcinis lazeris? Matyt daugeliui iškyla toks klausimas, juolabkai procedūrų kainų skirtumas siekia net kartais, lyginant su kitų kompanijų frakciniais lazeriais,kurių gausu ir Lietuvoje. Įvardinsime už ką jūs mokate gydymui pasirinkdami FRAXEL DUALfrakcinį lazerį:

  1. SAUGUMAS – FRAXEL DUAL frakcinis lazeris yra vienas saugiausių lazerių pasaulyjeodos gydymo srityje. Daugybė patentų apsaugo technologijas, kurios suteikia pacientams netik procedūros efektyvumo garantiją, bet ir užtikrina procedūros saugumą.
  2. LAZERIO SPINDULYS – beveik visų frakcinių lazerių spindulys yra vienodas, todėlesminė yra FRAXEL DUAL galvutė, kurios patentuoti mechanizmai nukreipia lazeriospindulį tam tikru kampu. Veikdamas odą spindulys niekada nepataikys į ta pačią vietą antrąkartą – tai užtikrina, kad procedūros metu visa Jūsų oda bus paveikta tolygiai.
  3. EFEKTYVUMAS – FRAXEL DUAL frakcinis lazeris turi dviejų tipų lazerio bangas1550nm ir 1927nm, kurios skirtos ne tik grožio procedūroms, bet ir gydymui. Kitaip tariant,1550nm lazerio banga skirta randams, strijoms gydyti, odos atjauninimui ir pan., ši lazeriobanga veikia dermą iki 1,6 mm gylio ir skatina natūralią elastino ir kolageno gamybą.1927nm lazerio banga skirta paviršiniam odos poveikiui, t.y. ši lazerio banga veikia įepidermio viršutinį sluoksnį iki 0.3 mm gylio ir tobulai tinka pigmentacijos naikinimui, odosspalvos suvienodinimui ar šiaip odos atnaujinimui.Dėka unikalaus frakcinio FRAXEL DUAL lazerio su dviejų tipo bangomis, pacientai turigalimybę vienos procedūros metu išspręsti problemas tiek paviršiniame, tiek ir giliuosiuoseodos sluoksniuose.
  4. LICENCIJA DARBUI – amerikiečių kompanija SOLTA MEDICAL yra FRAXEL DUALlazerio gamintoja. Jiems svarbu ne tik parduoti šį produktą, bet taip pat užtikrinti, kad su juodirbtų tik reikalavimus atitinkantis specialistas. Užėję į oficialų puslapįhttp://www.fraxel.com/find-a- doctor/find-a- doctor galite rasti viso pasaulio klinikas iratestuotus sveikatos priežiūros specialistus, kurie gali atlikti šias procedūras ir dirbti su FRAXEL lazeriais.

Ar vis dar manote, kad verta taupyti savo sveikatai? Jeigu ne, tuomet kviečiame susisiekti su daugiau nei 20 metų patirties odos priežiūroje turinčia grožio ir estetikos centro OKEANIJA
specialiste RIMANTE ŽIEMELYTE tel. +370 698 18935 ir gaukite NEMOKAMĄ konsultaciją apie odos problemų sprendimą.