fraxel small 

Žvilgsnis vertas ... milijono!!!

fraxel p p2Kova su senėjimu, prevencija, patarimai ... apie tai diskutuojame jau ne vieną dešimtį metų. Išrandamos vis naujausios technologijos injekcijų, medikamentų srityse, įvairiausios inovacijos pasauliniu mąstu. Drąsiai sakome, pažangiausia jų ne tik visame PASAULYJE, bet ir Lietuvoje – frakcinis lazeris FRAXEL DUAL.

Tačiau mūsų veide yra viena opi sritis, kurios problematika sunkiai įveikiama net lazerinėms procedūroms. Čia reikia paisyti gausybės apribojimų. Rasti tinkamą sprendimą – užduotis ne iš lengvųjų netgi estetinės medicinos profesionalams. Pavyzdžiui, negalima atlikti injekcijų, ar telktis į pagalbą kitas populiarias priemones raukšlių mažinimui. Ar vis dar nežinote apie ką kalba? Neabejojame, kasrytinis žvilgsnis į veidrodį sufleruoja atsakymą... Taip, tai PAAKIAI.

Mes žinome, kad vienintelis būdas panaikinti, sumažinti raukšles apie akis – frakcinis FRAXEL DUAL lazeris. Tai faktas. Ne šiaip retušuoti raukšlėtumą, o efektyviai ir matomai „ištrinti“ nereikalingas laiko linijas.

Būtent SRITYJE APLINK AKIS visas procedūras be išimties reikia atlikti LABAI ATSARGIAI! Tokios intervencijos kaip injekcijos IŠVIS NEGALIMOS. Klausimas: tai ką daryti? Atsakymas trumpai ir aiškiai: pateikiame Jums nuotraukas PRIEŠ ir PO procedūrų, kurios darytos Lietuvoje, grožio ir estetikos centre OKEANIJA. Ar dar bereikia kalbų? Rezultatai kalba patys už save – FRAXEL DUAL lazeris, kurio unikalus veikimo būdas yra saugomas net keliais patentais, daro stebuklus! Ir tai ne pasaka, o mūsų pažadas – Jūsų žvilgsnis ir VĖL bus vertas milijono. Pasidžiaukite mūsų klientės rezultatais ir kviečiame registruotis NEMOKAMAI konsultacijai tel. +370 698 18935.

fraxel p p2 didelis fraxe p p23 didelis

Pastaba: frakcinis lazeris ir frakcinis FRAXEL DUAL lazeris - tai du skirtingi lazeriai, turintys visiškai SKIRTINGUS VEIKIMO PRINCIPUS. Todėl jeigu Jums siūlys pasidaryti ir gauti tokį patį rezultatą su eiliniu frakciniu lazeriu - NEAPSIGAUKITE! Žala, padaryta Jūsų odai, gali būti neatitaisoma.