fraxel small 

Naujienos

Vienas iš dažniausiai sutinkamų lazerių – tai frakcinis odos atnaujinimo ir atjauninimo lazeris. Jo dėka galime pasirinkti tokias lazerines procedūras, kurios atstoja net plastines operacijas.

Frakcinis odos atnaujinimas lazeriu - viena saugiausių ir efektyviausių procedūrų pasaulyje. Šiuolaikinių technologijų dėka galime pasirinkti tokias lazerines procedūras, kurios atstoja net plastines operacijas.

Vienas iš dažniausiai sutinkamų lazerių – tai frakcinis odos atnaujinimo ir atjauninimo lazeris. Be abejo frakcinių lazerių Lietuvoje ir visame pasaulyje yra daug, tačiau pasaulyje efetyviausiu ir saugiausiu pripažintas frakcinis Fraxel® DUAL 1550/1927 re:store lazeris.

Dėka patentuoto unikalaus Fraxel® DUAL frakcinio lazerio veikimo principo, šis lazeris turi tiek gydomųjų , tiek ir grožio procedūrų teikimo galimybių. Pasirenkant estetikos kliniką ar grožio centrą lazerinei procedūrai vertėtų pasidomėti ar įstaiga turi reikiamas asmens sveikatos priežiūros licencijas, kurios užtikrina tiek specialistų reikiamą išsilavinimą tiek ir planuojamų atlikti lazerinių procedūrų kokybę ir svarbiausia saugumą Jums kaip pacientui. Grožio ir estetikos centras „OKEANIJA“ yra sertifikuota sveikatos priežiūros įstaiga, turinti keletą sveikatos priežiūros licencijų: dermatologo paslaugoms, plastikos chirurgo, dietologo ir FMR gydytojo konsultacijoms, gydomiesiems masažams teikti. Lazerines Fraxel® DUAL 1550/1927 re:store procedūras gali atlikti tik gamintojo SOLTA MEDICAL sertifikuotas asmuo turintis reikiamą medicininį išsilavinimą, tokį sertifikatą galite pareikalauti atvykę pirminės konsultacijos metu.

Kaip jau minėjome, frakcinis Fraxel® DUAL 1550/1927 re:store lazeris yra pats efektyviausias ir saugiausias būdas atnaujinti odą per trumpą laiko periodą arba tiesiog per savaitgalį. Frakciniu Fraxel® DUAL 1550/1927 re:store lazeriu gydomi po aknės susidarę randai , naikinami chirurginiai randai, randai po cezario pjūvio, strijos ir pan. Taip pat jau po pirmos procedūros puikiai panaikinamos pigmentinės dėmės ir saulės nudegimai. Pasaulyje Fraxel® lazerio procedūras dar vadina „plastine operacija be skalpelio“. Iš karto po procedūros oda būna paraudusi, šiek tiek gali būti jaučiamas karštis, tačiau jau 2-4 dieną oda grįžta į romalią būseną, tampa sustangrėjus ir palaipsniui vyksta odos atsinaujinimas. Maksimaliam rezultatui psiekti gali prireikti ir keletos procedūrų, tikslią informaciją suteiksime pirmos konsultacijos metu (specialisto konsultaija NEMOKAMA).

Pamirškite nemalonias plastines operacijas ir ilgą pooperacinį periodą. Daugiau apie frakcinį Fraxel® DUAL 1550/1927 re:store lazerį galite sužinoti internete adresu www.fraxel.lt arba telefonu +370 698 18935.

 

Registracija procedūroms ir konsultacijai +370 698 18935