fraxel small 

Leiskite sau… susirinkti komplimentus: prieššventinis grožio ritualas – mūsų rūpestis.

ŠypsenaPasiruošimas Jums svarbiai šventei reikalauja ne tik finansinių ar laiko išteklių, galiausiai žinių ir čia, deja, „geriausios draugės patarimas“ ne visada į naudą.

Kaip atrodyti ir jaustis puikiai? Ką daryti, kad šventinį rytą odos problemos neužkluptų netikėtai? Kaip tinkamai paryškinti veido bruožus? Kaip nepadauginti dekoratyvinės kosmetikos, bet dailiai atrodyti nuotraukose? Kaip pasirinkti tinkamą šukuoseną? Džiaugiamės, kad mūsų ilgamete 20 metų patirtimi grožio srityje pasitiki vis daugiau klientų, proginius pasiruošimo rūpesčius palikdami mums – grožio ir estetikos centro OKEANIJA profesionalams.

Grožio ir estetikos centro OKEANIJA grožio paslaugos apima ne tik makiažą, manikiūrą, šukavimą, bet ir pasiruošimą šioms grožio procedūroms. Svarbu atminti, kad ruošiatės ne tik Jūs, bet ir Jūsų oda, plaukai. Puikus įvaizdis pirmiausia prasideda nuo gražios odos, sveikų, prižiūrėtų plaukų. Kaip ir gero makiažo paslaptis slypi ne vien priemonėse: veido odos būklė tiesiogiai proporcinga rezultatui. Todėl mes kartu su klientais planuojame jų šventes: iš anksto deriname vizitus pas mūsų grožio profesionalus, kad pakonsultuotų, paruoštų odą, atliktų reikiamas procedūras (populiariausia - paviršinis odos šveitimas) ar tiesiog palepintų. Tam, kad didžiai dienai išaušus, visos galutinės grožio procedūros būtų atliktos nepriekaištingai. O jums beliktų mėgautis šventinėmis akimirkomis.

OKEANIJA profesionalai pasirūpins, kad Jūsų svarbi diena būtų be rūpesčių. Šypsokitės ir rinkite džiaugsmingus prisiminimus, o mes Jums padėsime suspindėti:

  • rankų ir kojų priežiūra (manikiūras, pedikiūras, depiliacija Vilniuje);
  • plaukų priežiūra (plaukų kirpimas, plaukų dažymas, sušukavimas Vilniuje);
  • veido odos priežiūra (paviršinis odos šveitimas , drėkinimas Vilniuje ir t.t.);
  • makiažas Vilniuje;
  • ir visos kitos grožio ir estetikos procedūros www.okeanija.lt

F222 F33 444

jb01 jb02 jb03