fraxel small 

Frakcinis lazeris – privalumai, ypatumai ir procedūrų kainos

fraxel dual straipsnis 4Šiuolaikinėje grožio srityje dažnai sutinkame terminą „frakcinis lazeris“. Čia svarbu pabrėžti, kad skirtingų estetikos klinikų siūlomų frakcinio lazerio procedūrų kainos ir net poveikis gali skirtis 2-3, kitais atvejais ir 5 kartais. Kodėl? Šis straipsnis padės Jums paprastai ir aiškiai suprasti pagrindines to priežastis.

Kas tai – frakcinis lazeris?

Kaip teko pastebėti, klinikų, grožio ir estetikos centrų, teikiančių procedūrų su frakciniu lazeriu šiai dienai jau yra pakankamai daug. Grožio ir estetikos centras OKEANIJA buvo pirmieji, ne tik Vilniuje, bet ir visoje Lietuvoje, pradėję teikti šią paslaugą su gvigubo poveikio frakciniu lazeriu. Ilgametė patirtis kosmetologijos srityje, taip pat ir atliekant šio tipo procedūras, leidžia stebėti savo klientus ir daryti išvadą, kad viena pagrindinių dilemų, su kuria jie susiduria – tai ženklus kainų skirtumas ir konkretaus to paaiškinimo nebuvimas. Kitaip tariant, pasiūla tokia pat didelė kaip ir informacijos stoka. Pavyzdžiui, su standartiniu frakciniu lazeriu, kas, deja, yra dažnam estetikos centre, atliekamos veido procedūros įkainuotos 100 – 300 eurų. Tuo tarpu su dvigubo veikimo frakciniu FRAXEL DUAL lazeriu šios procedūros kaina svyruoja nuo 600 iki 1000 eurų, ar net daugiau, priklausomai nuo norimo rezultato ir lūkesčių. Skirtumas ženklus, tiesa? Tačiau rezultatai taip pat skiriasi kartais nuo paprasto frakcinio lazerio. Štai pagrindinės to priežastys:

  • FRAXEL DUAL frakciniame lazeryje sutelktos naujausios technologijos;
  • griežta su FRAXEL DUAL frakciniu lazeriu dirbančių specialistų kontrolė visame pasaulyje. Ką tai reiškia? Ogi tai, kad procedūras atlikti gali TIK sertifikuoti specialistai, kuriems išduodami gamintojo leidimai dirbti su FRAXEL DUAL lazeriu, ir kurie, pirmiausia, privalo turėti MEDICININĮ IŠSILAVINIMĄ;
  • garantuotas saugumas procedūros metu;
  • išskirtinis frakcinio FRAXEL DUAL lazerio efektyvumas;
  • patentuotas FRAXEL DUAL frakcinio lazerio veikimo principas;
  • individualus FRAXEL DUAL frakcinio lazerio procedūros pritaikymas pagal kiekvieno kliento poreikius;
  • trumpas odos atsistatymo periodas po FRAXEL DUAL lazerinės procedūros;
  • galimybė kombinuoti paviršinio ir giliojo frakcinio lazerio bangų poveikį vienos procedūros metu.

Nerizikuokite savo sveikata ir grožiu, priimdami skubotą sprendimą! Frakcinio lazerio procedūra yra rimta estetinės medicinos terapija, kur būtinas atsakingas Jūsų ir specialisto požiūris į naudojamą aparatūrą, tuomet į gydymo planą ir intensyvumą.

Kviečiame atvykti į pirminę konsutaciją pas specialistą. Vizito metu suteiksime Jums daugiau informacijos apie FRAXEL DUAL frakcinio lazerio procedūras, jų poveikį ir kainas.

Gera žinia, kad tik šį mėnesį KONSULTACIJA NEMOKAMA!

Būtina išankstinė registracija. Dėl konsultacijos kviečiame susisiekti tel. +370 698 18935.