fraxel small 

Kodėl verta atvykti asmeninei konsultacijai pas specialistą?

ok konsultacijsĮprastai atsiradus kokiai problemai, pirmiausia sprendimų ieškome savo artimoje aplinkoje, t.y. kreipiamės patarimo į pažįstamus, draugus, gimines, t.t.

Tarkim, šiuo atveju kalbant apie grožio sritį, po vasaros aktualus rūpestis yra pigmentinės dėmės, jų šalinimas veido, kaklo, dekolte, rankų srityse. Natūralu, kad vieni pirmųjų žingsnių šiai problemai spręsti, kokią procedūrą ar kosmetiką pasirinkti bus „savų“ patarimai ir atsiliepimai, o gal net komentarai socialinėse paskyrose internete. Tik tada, ko gero būtų konsultacija pas specialistus. Nors būtent nuo to ir reikėtų pradėti. Deja, dažnais atvejais, iki tiesioginio klausimo profesionalui net neprieinama, pasirenkamas nekvalifikuotas ir žinoma nemokamas informacijos gavimo šaltinis.

Norėdami apsaugoti Jus nuo blogų sprendimų ir pasekmių, pateiksime elementarų pavyzdį, kaip jau minėjome, iš pigmentinių dėmių šalinimo procedūros.

Kiekvienas grožio, estetikos centras ar klinika turi užsibrėžusi tikslus, kokias procedūras teikti, kokias veido odos problemas galinti aprėpti ir koks sprendimų spektras. Tam pasitelkiami ne tik estetinės kosmetologijos specialistai, gydytojai, grožio srities atstovai, bet ir turima įranga, kurios efektyvumas tiesiogiai įtakoja Jūsų lūkesčių pateisinimą.

Pigmentinės dėmės, ypatingai po saulės vonių sezono – ne tik odos sveikatos problema, bet ir aršus grožio priešas. Šiai dienai pagal veiksmingumą priemonė Nr.1 tai visame pasaulyje efektyviausiu pripažintas frakcinis odos lazeris FRAXEL DUAL. Dėka unikalios frakselio lazerio spindulio skvarbos, veikiamas tik paviršinis odos sluoksnis, o pigmentacijos pašalinimas jaučiamas ir matomas jau po pirmos procedūros.

Ir štai situacija: klientė, turinti pigmentacijos problemą veido srityje, atvyksta konsultacijai pas kvalifikuotą specialistą ir apžiūros metu, vertinant galimus gydymo metodus paaiškėja, kad klientė prieš tai kalbėjosi su drauge, patarusia naudoti pigmentaciją „naikinančius“ kremus.

Svarbu žinoti, jog gaudami informaciją apie problemos šalinimo būdą Jūs turite suprasti, kad tas, kuris kažką Jums rekomenduoja, gali būti atlikęs ir papildomų procedūrų, apie kurias Jums tiesiog neužsimins. Nebūtinai nutylint, tiesiog patarėjui toks momentas gali atrodyt nesvarbus, jau net nekalbant apie kiekvieno žmogaus odą, sveikatos būklę ar kitus dirgiklius, įtakojančius individualią reakciją į procedūras bei produktus.

Galiausiai, su šia kliente išsiaiškiname, kokius kremus jai draugė rekomendavo konkrečiai. Tarsi detektyvai atsekame ligos istoriją, ir pasirodo, jog pati klientės draugė yra mūsų klientė, atlikusi Fraxel DUAL lazerinių procedūrų pigmentacijai šalinti kursą grožio ir estetikos centre OKEANIJA. Namuose ji naudoja specialius kremus pigmentinėms dėmėms šalinti, kaip mūsų specialistai ir rekomendavo. Žinoma, tai istorija su laiminga pabaiga, patenkinta ir klientė ir jos draugė, jau turimu efektu. Tačiau kiek daug panašių savigydos atvejų, kai patarimų vedini klientai tik dar labiau pablogina odos būklę.

Tad linkime netaupyti savo sveikatos ir grožio sąskaita: visų pirma kreipkitės į profesionalą ar net kelis. Ir tik greta išsamių specialisto apžiūrų, papildomai ieškoti patarimų, atsiliepimų. Išlikite budrūs, kaip matote iš praktikos, tai kas sakoma, ir tai kas buvo padaryta - skiriasi... O padarytos žalos taisymas gali kainuoti ženkliai daugiau, nei kelios ekspertų konsultacijos.

Grožio ir estetikos centras „OKEANIJA“ ir 20 metų estetinės kosmetologijos srityje dirbanti RIMANTĖ ŽIEMELYTĖ pataria: atvykite pas mus į grožio ir estetikos centrą „OKEANIJA VILNIUS“ ir mes Jums asmeniškai sudarysime galimus problemų sprendimo būdus pagal Jūsų galimybes. Tik šį mėnesį KONSULTACIJA NEMOKAMA!

Būtina išankstinė registracija tel. +370 698 18935.