fraxel small 

Fraxel DUAL estetinės, lazerinės procedūros

Kokių rezultatų galiu tikėtis po Fraxel DUAL procedūrų?
Jūsų oda bus švelnesnė, atrodys lygesnė ir skaistesnė. Atsižvelgiant į Jūsų poreikius bei procedūrų nustatymą, galite tikėtis:
  • Švelnesnės, lygesnės ir jaunai atrodančios odos
  • Sumažėjusių paviršinių, giliųjų raukšlių bei raukšlių aplink akis
  • Randų ir strijų sumažėjimui
  • Pagerėjusios odos tekstūros Pigmento sumažėjimui ir net visiškam išnykimui
Kokia Fraxel DUAL procedūros trukmė?
Priklausomai nuo to, kokioje srityje darysite procedūrą, kokio stiprumo ji bus ir t.t., vidutiniškai procedūros trukmė gali būti ~1 val., visgi rekomenduojame rezervuotis 2 valandas bendram procedūros ir pasiruošimo laikui.
Kiek procedūrų reikės?
Procedūrų kiekis labai priklauso nuo Jūsų norimo pasiekti rezultato, gyvenimo būdo ir pan. Kartu su Jumis išsiaiškinsime Jūsų lūkesčius bei parinksime procedūros agresyvumą ir galimybes su greičiausiu odos atsistatymo, atsinaujinimo laiku. Dažniausiai, pacientai pasiekia savo norimus rezultatus atlikę 3-6 Fraxel DUAL procedūras.
Kas gali būti gydoma Fraxel DUAL lazeriu?
Ar galima gydyti atskirą sritį? Fraxel DUAL lazeriu galima gydyti ir moteris ir vyrus ir vaikus, bet kokio odos tipo. Fraxel DUAL procedūras taip pat galima daryti ir atskirom vietom, kaip pvz. dekoltė, kaklui, rankoms ir t.t.
Kada rezultatas bus matomas ir kiek laiko jis tęsis?
Fraxel DUAL procedūros poveikis yra matomas tiek iš karto po procedūros, tiek ir po kelių mėnesių. Apytiksliai praėjus dviems-trims savaitėms po procedūros atlikimo pajausite, kad, toje vietoje kur buvo atlikta Fraxel DUAL procedūra, Jūsų oda tapo švelnesnė, šviesesnė ir atrodo net lygesnė. Sekančius 3-6 mėnesius odos būklė tik gerės, nes per šį laikotarpį vyks giliųjų odos sluoksnių gyjimo ir atsistatymo procesas. Rezultatas gali išlikti ir keletą metų, priklausomai nuo Jūsų amžiaus, pomėgių, gyvenimo būdo ir t.t.
Kaip aš atrodysiu po procedūros? Ar galėsiu iš karto eiti į darbą?
Fraxel DUAL procedūra gali būti atliekama skirtingoms vietoms pagal poreikį. Priklausomai nuo procedūros agresyvumo, iš karto po procedūros Jūsų oda bus paraudusi, tačiau tai praeis jau kitą dieną ar per sekančias keletą dienų. Įprastai rekomenduojame atlikti Fraxel DUAL procedūrą ketvirtadienį, tuomet jau pirmadienį galėsite eiti į darbą. Susitikimo ir konsultacijos metu, kartu su Jumis parinksime geriausiai Jums tinkamus procedūros parametrus.
Ar procedūra skausminga?
Dauguma pacientų jaučia karštą prisilietimą procedūros metu. Prieš procedūrą naudojame tinkamą anestetiko tepalą, kurio dėka sumažėja odos jautrumas ir nemalonus jausmas procedūros metu.
Kas gali atlikti procedūrą?
Fraxel DUAL procedūras gali atlikti tik specialius sertifikatus turintis asmuo, kuriuos išduoda gamintojas.
Ar gali ši procedūra turėti poveikį odos pakėlimo efektui (face-lift)?
Fraxel DUAL procedūros gali atnaujinti odą, tačiau šis atnaujinimas nėra veido odos pakėlimo efektas. Dėl papildomos informacijos kreipkitės į specialistą, jis suteiks daugiau informacijos.
Ar pasirinkus ją, galima atsisakyti kitų odos priežiūros procedūrų?
Kiekviena iš odos priežiūros procedūrų turi savo privalumus. Fraxel DUAL lazerinė procedūra yra puikus pasirinkimas jeigu Jums reikalinga: raukšlių, saulės pigmentacijos korekcijos, paviršinio odos atnaujinimo, randų korekcijai ir t.t. Susitikimo su specialistu metu, pasiūlysime Jums geriausią sprendimą Jūsų problemai išspręsti.
Jeigu prieš tai buvo atlikta kita odos priežiūros procedūra?
Fraxel DUAL procedūros gali būti ir net rekomenduojamos derinti su kitomis odos priežiūros procedūromis (medikamentų injekcijomis - botox; mezoterapijomis ir t.t.). Dėl papildomos informacijos kreipkitės į mūsų specialistus, kurie patars ir parinks geriausią procedūrų kompleksą.
Ar tai saugi procedūra?
Fraxel DUAL - tai saugi naujausių technologijų taikymo procedūra, paremta ilgaamžiais tyrimais ir pacientų atsiliepimais. Be abejo, kaip ir kiekvienoje lazerinėje procedūroje, taip ir šioje taip pat gali atsirasti rizika. Visa tai aptarsime konsultacijos metu.
Apie Fraxel DUAL 1550/1927
Naujasis Fraxel modelis “Fraxel DUAL” gana stipriai patobulintas gamintojo, atsižvelgiant į kiekvieną paciento odos tipą bei procedūros taikymo sritį. Skirtingai nuo senojo modelio, naujasis Fraxel DUAL turi dviejų tipų lazerio bangas (1550 ir 1927), kurios leidžia pasiekti norimą rezultatą su itin mažu šalutiniu poveikiu bei greitu odos atsistatymu.
    • 1550 Fraxel DUAL lazerio banga skirta pasiekti giliausius odos sluoksnius (raukšlių, randų korekcijai ir pan.)
    • 1927 Fraxel DUAL lazerio banga skirta paviršiniam odos nusluoksniavimui, atnaujinimui (pigmentacijos korekcijai, bendram odos atnaujinimui ir pan.)
PASTABA: Naudojant abiejų tipų lazerio bangas vienos procedūros metu, galima pasiekti ypač efektyvius rezultatus, kuriuos ankščiau pasiekti buvo itin sunku.
Kur galiu sužinoti internete apie Fraxel DUAL?
Daugiau apie Fraxel DUAL procedūras galite sužinoti gamintojo SOLTA MEDICAL puslapyje www.fraxel.com.

LAZERINĖS PROCEDŪROS su Fraxel DUAL frakciniu lazeriu:

Sritis: Kaina EUR
Po aknės randų gydomoji procedūra veidui
700-1000,-*
 Pigmentinių dėmių šalinimas veidui 700-1000,-*
 Randų ir strijų šalinimas (1kv. cm.) 60,-

*Darantis procedūrų kursą (2 ir daugiau procedūrų) taikoma 15% ir daugiau nuolaida.

Fraxel DUAL procedūrų kainos:

Sritis: Kaina EUR
 Visas veidas 700-1100,-
 Sritis aplink akis 400-500,-
 Kaklas 550-650,-
 Dekolte 750-850,-
 Veidas ir kaklas 1350,-
 Plaštakos 290-450,-
 Kakta 290-450,-
 Skruostas (viena pusė) 290-450,-

 **Procedūrų kainos priklauso nuo planuojamų atlikti procedūrų kiekio, procedūrų stiprumo ir taip pat poveikio odai stiprumo. 

Daugiau apie Fraxel dual lazerį galite pasiskaityti čia
Fraxel DUAL – tai revoliucija odos priežiūroje prieš: senėjimą, pigmentaciją, raukšlių, striju bei randų korekciją ir net visišką panaikinimą. Fraxel DUAL procedūrų metu naudojamas lazeris turi patentuotą frakcinio lazerio veikimo technologiją. Šios technologijos pagalba, lazerio spindulys prasiskverbia į odą tik tam tikrose vietose, tam tikrame gylyje ir tik tam tikru stiprumu, t.y. pagal sprendžiamą problemą, atsižvelgiant į kiekvieną individualų pacientą. Oda aplink lazerio paveiktą vietą lieka nepažeista, todėl pati oda stimuliuoja natūralų gijimą ir atsinaujinimą.

Atsižvelgiant į kiekvieno kliento poreikius, Fraxel DUAL procedūrą galima atlikti individualiai tam tikrai sričiai, pvz. – veidui, kaktai, aplink akis, dekolte, kaklui, rankoms ar tik plaštakoms ir t.t. Taip pat itin efektyvios Fraxel DUAL procedūros randų korekcijai ir net visiškam panaikinimui.

Fraxel DUAL lazerinės procedūros kartu derinamos su medikamentų (botulino toksino ir kt.) injekcijomis, mezoterapijos procedūromis ir pan.

 

Registracija procedūroms ir konsultacijai +370 698 18935