fraxel small 

PRP PROCEDŪRA

PRP PROCEDŪRA, arba tiksliau – PRP kraujo plazmos, praturtintos trombocitais, procedūra.

Kas tai?
Tai unikali ir analogų neturinti procedūra, savo efektyvumu ir kokybe vertinama visame pasaulyje. Svarbu žinoti, kad tokią procedūrą gali atlikti tik aukštos kvalifikacijos kosmetologas, turintis medicininį išsilavinimą, nes naudojama plazma iš paties paciento kraujo. Trombocitai degranuliuodami išskiria augimo faktorius, kurie veikia kamieninių ląstelių migraciją ir stimuliuoja fibroblastus. Pati plazma taip pat turi ląstelių išgyvenimui būtinų maistinių medžiagų, vitaminų, hormonų ir t.t.

Kodėl „Regen Lab“ kompanija?
Regen Lab“ šveicarų gamintojas. Biotechnologijos srityje dirba jau nuo 2003 metų ir visame pasaulyje yra pripažintas kaip vienas saugiausių ir efetyviausių produktų gamintojų. Būtent dėl šių priežasčių grožio ir estetikos centras „OKEANIJA“ pasirinko dirbti su patikimu partneriu, juk savo pacientams teikiame tik tai, kas geriausia ir saugiausia.

Kur taikoma PRP PROCEDŪRA?
PRP kraujo plazmos, praturtintos trombocitais, procedūra taikoma ne tik grožio, bet ir gydymo srityse, tokiose kaip žaizdų, nudegimų, randų gydymas, , retiems, slenkantiems plaukams, ar esant nuplikimui. Be abejo ir šiuolaikinis grožio pasaulis neįsivaizduojamas be PRP kraujo plazmos procedūros, kuri tiesiog akimirksniu duoda rezultatus: skaistina odą, suteikia jai stangrumo bei atsinaujinimo efektą.

PRP INJEKCIJOS PLAUKŲ AUGIMUI SKATINTI – kas tai ir kaip tai veikia?
* Augimo faktoriai reguliuoja plauko svogūnėlio gyvavimo aktyvumą ir gerina plauko struktūrą.
* Galvos odoje esančios kamieninės ląstelės yra taip stirpiai stimuliuojančios augimo faktorių, kad daugeliu atvejų plaukai po truputį atauga ir/ar sustiprėja.
* PRP dėka stimuliuojamas pats plaukas, miegantys plaukų svogūnėliai bei kamieninės ląstelės, regeneruojasi endotelio ląstelės, suaktyvėja kraujotaka.
* Realūs rezultatai matomi po 45-60 dienų (PRP procedūrų kursas 2-3 kartai, kas mėnesį be pertraukos).

PRP PROCEDŪROS kaina*
Vienkartinė PRP procedūra (1 mėgintuvėlis 8ml) – 280 Eur.
Dviejų PRP procedūrų kursas – 490 Eur
(vienos PRP procedūros kaina 245 Eur).
Trijų PRP procedūrų kursas – 690 Eur
(vienos PRP procedūros kaina 230 Eur).

PRP procedūros specialisto konsultacija - NEMOKAMA. Būtina išankstinė registracija telefonu 8 698 18935.
* Nurodytos tik preliminarios PRP procedūrų kainos. Atvykus pirminei konsultacijai, bus suteikta visa reikiama informacija apie PRP procedūrų poreikį, galimybes, kainas ir Jūsų lūkesčių patenkinimą.

Registracija procedūroms ir konsultacijai +370 698 18935