fraxel small 

 Prakaitavimo gydymas (hiperhidrozė): Kaina EUR*
 Pažastų srityse
 350-490,- 
 Delnų srityse (1 delnas)  250-300,- 
 Padų srityse (1 padas)  270-320,- 
 Aplikacinė nejautra (1 zona)**  40,- 
 Gydytojo konsultacija ***  40,- 

 

* Visos procedūrų kainos nurodytos preliminarios ir tik po pirmos konsultacijos gydytojas pasakys apie tikslias procedūrų kainas, įvertinant Jūsų poreikius ir mūsų rekomendacijas. Korekcija po 2sav. NEMOKAMA.

**Aplikacinė nejautra taikoma pagal pacientų pageidavimą. Kaina nurodyta 1 zonos, t.y. vienai plaštakai ir pan.. Dėl tikslesnės informacijos apie nejautros taikymą sužinosite pirminės konsultacijos metu.

***Atliekant procedūrą (injekcijas) gydytojo konsultacija NEMOKAMA.

 

Gausaus prakaitavimo (hyperhidrozė) gydymas, korekcija
Botulino toksino injekcijos – šiuo metu yra pati efektyviausia ir saugiausia priemonė, išsprendžianti gausaus prakaitavimo sukeliamus nepatogumus. Procedūros metu gali būti naudojamas vietinis nuskausminimas, todėl injekcijos nėra skausmingos. Injekcijos poveikis vidutiniškai trunka nuo šešių iki devynių mėnesių. Tai priklauso nuo individualios žmogaus fermentinės sistemos aktyvumo. Preparato veikimas mažėja laipsniškai. Botulino toksinas veikia konkrečiai tą kūno vietą, į kurią yra suleistas: užblokuojama hiperaktyvi žmogaus prakaito liaukų veikla. Medžiagų apykaitoje preparatas nedalyvauja ir žmogaus organizmui nežalingas. Žmogaus kūnas nepraranda jokių funkcijų ir toliau normaliai kvėpuoja bei šalina prakaitą kvėpuojant, per odą, šlapimą.
Galbūt buvo pastebėti kažkokie šalutiniai šios injekcijos požymiai?
Kartais po injekciju i pažastis gali pasireikšti kompensacinis prakaitavimas, kuris paprastai praeina per 2-4 savaites. Leidžiant botulino toksina i delnus ar padus, kartais gali buti stebimas laikinas raumenu silpnumas. Norint išvengti šio reiškinio, botulino toksinas leidžiamas i daugiau vietu ir mažesnemis dozemis. Botulino toksinas šiuo metu yra pati efektyviausia priemone, padedanti ne tik kovoti, bet ir ilgam išsprendžia gausaus prakaitavimo sukeliamus nepatogumus.
Ar po procedūros nebereikia naudoti jokių kitų higienos priemonių?
Aišku, kad nebereikia, nes dezodorantai naudojami prakaitavimui stabdyti arba kvapui naikinti. Šiuo atveju nebėra nei vieno, nei kito.
Kada vaistai pradeda „veikti“?
Maksimalus vaistų efektas atsiranda po savaitės.
Ar tai skausminga procedūra?
Neskausminga. Naudojama labai plona adata, vaistas leidžiamas į keletą taškų odoje. Injekcijos į pažastis nėra skausmingos, o atliekant jas į delnus ar padus taikoma laidinė nejautra. Po šios procedūros minimalus prakaitavimas išlieka, tačiau drabužiai jau nepersisunkia prakaitu.