fraxel small 

SPA etiketas

Gerbiami Dienos SPA centro “OKEANIJA“ Lankytojai ir Svečiai, Kas tai – „OKEANIJA“?
Tai dienos SPA centras įsikūręs Vilniuje adresu M.Marcinkevičiaus g. 1 / Baltupio g. 171, apimantis dvi paslaugų sritis:
1. Medicinos paslaugos – sveikatos priežiūra
2. Grožio ir estetikos paslaugos – grožio puoselėjimas

Džiaugiamės, kad pasirinkote mus ir tikimės, kad apsilankymas pas mus suteiks Jums atsipalaidavimą, malonumą ir kitas nepamirštamas akimirkas. Gerbdami Jūsų pasirinkimą ir siekdami visiškai pateisinti Jūsų lūkesčius norime atkreipti dėmesį į šį dienos SPA centro etiketą ir sekančias Dienos SPA centro „OKEANIJA“ taisykles, rekomendacijas.

 

1. Etiketo prasmė

1.1. Punktualumas ir atsakingumas yra vienos svarbiausių vertybių, kurios ypač įtakoja Jūsų atsipalaidavimą ir geras emocijas atvykus pas mus.
1.2. Kokybiška procedūra ir Jūsų geros emocijos – tai mūsų pagrindinis uždavinys.
1.3. Dienos SPA centro „OKEANIJA“ antras aukštas – tylos zona. Labai prašome gerbti tai: išsijungti mobiliuosius telefonus, kalbėti (jeigu būtina) tyliai, kad galėtumėte visapusiškai mėgautis salone vyraujančia tyla.

2. Lankytojo, kliento aptarnavimas

2.1. Kiekvieną klientą pasitinka specialistas, kuris visą savo dėmesį ir kvalifikaciją skiria tik Jums.
2.2. Specialistas klientui suteikia visą reikalingą aprangą, rankšluosčius, šlepetes ir kt., kad Jūsų apsilankymas būtų nepamirštamas, patogus ir malonus.
2.3. Procedūros metu rekomenduojame paprašyti Jus aptarnaujančio specialisto visko, ko reikėtų, kad procedūra būtų Jums maloni, atpalaiduojanti ir t.t. (pakeisti muziką, užkloti kojas, paduoti chalatą ir t.t.).

3. Procedūrų išsirinkimas, rezervavimas ir atšaukimas

3.1. Procedūras galite išsirinkti iš Dienos SPA centro „OKEANIJA“ kainininko. Kainininke nurodomas visas teikiamų procedūrų asortimentas su kainomis. Adminsitracija pasilieka teisę keisti kainas be atskiro įspėjimo.
3.2. Rekomenduojame norimas procedūras rezervuotis iš anksto tel. (8 5) 272 9559, 8-616 30 888 arba el.paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį..
3.3. Rekomenduojame pirmą kartą į procedūras atvykti 5-10 min. prieš procedūrą. Specialistas užpildys kliento kortelę, išsiaiškins Jūsų poreikius, kad suteiktų Jums norimą rezultatą.
3.4. Rezervuotas procedūras galite atšaukti likus ne mažiau kaip 6 valandoms iki procedūros pradžios. Jeigu procedūra atšaukiama vėliau ir tokia situacija kartojasi ne vieną kartą, administracija gali reikalauti sekančiam rezervavimui užstato.
3.5. Prie procedūrų nurodytas laikas apima ir pasiruošimo procedūrai laiką, todėl labai prašome nevėluoti.
3.6. Administracija turi teisę nepriimti kliento, jeigu klientas yra neblaivus ir/ar nuolatos pažeidžia SPA ETIKETĄ.

 

 

Registracija procedūroms ir konsultacijai +370 698 18935