fraxel small 

 Raukšlių korekcijai: Kaina EUR* 
 Horizontalios kaktos raukšlės 120-160,-
Tarpuakio raukšlės 90-120,-
 Akių sritis „žąsų kojelės“ 90-120,-
 Nosies sritis 50-60,-
 Darant visas sritis kompleksiškai 170-350,-
 Specialisto konsultacija *** 40,-

 

* Visos procedūrų kainos nurodytos preliminarios ir tik po pirmos konsultacijos gydytojas pasakys apie tiksliasprocedūrų kainas, įvertinant Jūsų poreikius ir mūsų rekomendacijas. Korekcija po 2sav. NEMOKAMA.
**Atliekant procedūrą (injekcijas) specialisto konsultacija NEMOKAMA.

Mimikos raukšlių korekcija (botulino toksino injekcijos)
Botulino toksino injekcijos.

Dinaminės, ar kitaip vadinamos mimikos raukšlės, susidaro susitraukiant veido raumenims (tuo metu, kai Jūs juokiatės, šypsotės ar raukiate kaktą). Kuo daugiau emocijų Jūs norite parodyti, tuo gilesnės formuojasi šios raukšlės bei linijos. Tačiau jau dabar galite jų niekam neberodyti. Dabar dėka naujo registruoto preparato galime žymiai sušvelninti ar visai panaikinti šias dinamines – mimikos raukšles.

Ši procedūra: veido mimikos raukšlių korekcija injekciniais preparatais – tai tam tikrų veido mimikos raumenų kosmetinė denervacija. rocedūra atliekama botulino toksino preparatu, kuris suleidžiamas į mimikos raukšlių sritį.

Botulino toksino veikimo principas.

Injekcijų veiklioji medžiaga – botulino toksinas, blokuoja nervinius impulsus veido mimikos raumenyse. Taigi tie mimikos raumenys atsipalaiduoja ir nebesusitraukia. Po procedūros virš raumenų esanti oda išlieka lygi, o raukšlės išsilygina. Tuo tarpu kiti veido raumenys dirba kaip ir ankščiau, todėl bendra veido išraiška nepakinta.

Gydymo aprašymas.

Kosmetinė veido mimikos raumenų denervacija botulino toksino preparatu – tai greita bei saugi procedūra. Naudojant labai smulkią mikroadatą labai mažas kiekis preparato yra tiksliai suleidžiamas į kelias pažymėtas vietas. Kadangi adatėlė labai maža ir plona o vaisto kiekis labai nedidelis, skausmo beveik nejaučiama. Daugelis pacientų jį lygina su „uodo įkandimu“. Nereikia jokio nuskausminimo ar vietinės nejautros. Jūs drąsiai pati galite vairuoti mašiną ar grįžti į darbą. Kartais dūrio vietoje lieka maža mėlynė, bet ją lengvai paslėpsite po įprastiniu makiažu.

Galimi pašaliniai efektai.

Labai retai, vaistai gali pratekėti ir migruoti į gretimas sritis bei sukelti gretimų raumenų silpnumą. Tam, kad to išvengtumėte griežtai laikykitės gydytojo nurodymų po procedūros. Kadangi visi pašaliniai poveikiai yra pilnai grįžtami, jie yra trumpalaikiai ir tetrunka kelias savaites.

Procedūros rezultatas.

Jeigu dėl mimikos raukšlių Jūs atrodote senesnis, nei esate, kosmetinė denervacija jas sušvelnins, ir Jūs atrodysite žymiai jauniau ir maloniau. Be to per tą laiką kol dinamikos raumenys nesusitraukinės šios odos raukšlės negilės. Tačiau ši procedūra negali pakeisti tų raukšlių, kurios susidaro dėl saulės poveikio, UV spindulių, audinių pakritimo ar tų, kurios nesusiję su mimikos raukšlėmis. Injekcijos botulino toksinu nepagerins audinių pakritimo, laisvumo, ir nepakeis kaktos ar veido patempimo operacijų.